Teatromani na spektaklu z Hanną Bieluszko

Kategoria: Teatromani Szóstki Opublikowano: niedziela, 13 maj 2018 Ewa Matysek

Z inicjatywy pani Elżbiety Rudzkiej Teatromani naszej szkoły tym razem zasiedli na widowni Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, by obejrzeć spektakl "Bóg ja i pieniądze". Monodram w reżyserii Macieja Wojtyszki to wspomnienia i przeżycia świeżo upieczonej emerytki, doprawione szczyptą ironicznego, błyskotliwego humoru. W roli głównej wystąpiła dla nas HANNA BIELUSZKO - aktorka znana młodzieży z seriali telewizyjnych. To było wartościowe popołudnie. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia!