Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Wyniki rekrutacji do klasy I

Kategoria: Rekrutacja do klasy I - rok szkolny 2020/2021 Opublikowano: środa, 22 kwiecień 2020 Aneta Miodek

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 6 im. Juliusza Słowackiego informuje, że wszystkie dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły, których Rodzice dokonali zgłoszenia dziecka do szkoły w wymaganym terminie (tj. od 2 do 12 marca 2020r.) zostały przyjęte do klasy 1.

Listy kandydatów  spoza rejonu Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnowcu zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.

W terminie do 27.04.2020 r. do godz. 15.00 rodzice wszystkich zakwalifikowanych dzieci do przyjęcia do Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnowcu proszeni są o złożenie pisemnego oświadczenia - Potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sosnowcu

Jak złożyć potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do SP 6 w Sosnowcu? 

  • Należy pobrać i wydrukować druk potwierdzenia woli, wypełnić odręcznie.

Podpisać ręcznie czytelnym podpisem przez obojga rodziców. Wypełniony druk należy zeskanować lub zrobić jego zdjęcie i przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wiadomości prosimy podać: KLASA 1 - NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA 

  • Jeżeli nie ma możliwości wydrukowania druku należy sporządzić dokument odręcznie, dbając  aby zawierał wszystkie elementy zawarte we wzorze.

Podpisać ręcznie czytelnym podpisem przez obojga rodziców, zrobić jego zdjęcie i przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wiadomości prosimy podać: KLASA 1 - NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA 

  • Wydrukowany albo ręcznie sporządzony dokument z czytelnym podpisem obojga rodziców prosimy dostarczyć do szkoły (budynek przy ul. Wawel 13) do 27.04.2020 r. w godzinach 07.00 – 16.00

W dniu 29.04.2020 r. o godz. 12:00 wyniki postępowania rekrutacyjnego w formie list kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych podane zostaną do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną na tablicy ogłoszeń na dolnym parterze przy wejściu do szkoły (budynek przy ul. Wawel 13) oraz na stronie internetowej szkoły http://www.szkolap6.nazwa.pl/ w zakładce rekrutacja klasa 1. 

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły Rodzice, mogą składać dokumenty dotyczące odwoławczego postępowania rekrutacyjnego zdalnie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej przesyłając na maila szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 poz. 493 z późn. zm)

 

Odsłony: 125

Kampanie i programy