Rekrutacja klasy VII

Kategoria: Rekrutacja do klas VII dwujęzycznych - rok szkolny 2020/2021 Opublikowano: wtorek, 28 kwiecień 2020 Aneta Miodek

Drodzy Kandydaci do klasy siódmej dwujęzycznej
oraz Szanowni Rodzice!!!

Informujemy, iż nie ma jeszcze konkretnego terminu Sprawdzianu predyspozycji językowych i znajomości języka angielskiego.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (dz. u. z 2020 poz.742) zajęcia w szkołach są zawieszone do 24 maja. Wobec powyższego pierwotnie podany termin przeprowadzenia sprawdzianu do 15 maja jest już nieaktualny.

Czekamy na zmianę wytycznych przez Wydział Edukacji.

Prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.