Zachęcamy do zapisów do klasy sportowej

Kategoria: Klasy IV sportowe Opublikowano: czwartek, 25 czerwiec 2020 Aneta Miodek

Dnia 24 czerwca 2020 r. odbyły się zajęcia otwarte z tenisa stołowego dla uczniów klas trzecich. Zajęcia miały na celu zaprezentowanie walorów i korzyści, jakie płyną
z uprawiania tej dyscypliny sportowej. Trenerzy przedstawili założenia programu prozdrowotnego oraz zaprezentowali wyposażenie sportowe szkoły. Trener wraz zawodnikami Klubu Sportowego „Huragan” pokazali trzecioklasistom i ich opiekunom, w jaki sposób odbywają się treningi. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z podstawowymi technikami gry w tenisa stołowego. Mieli okazję podjąć pierwsze próby gry przy wskazówkach trenerów.

Dla chętnych trzecioklasistów zapisy do klasy IV o profilu tenisa stołowego z programem prozdrowotnym do 30 czerwca 2020r.

Pamiętajmy, że kształtowanie nawyków dbania o prowadzenie zdrowego stylu życia zaprocentuje w przyszłości.

Zachęcamy do zapisu:)