Samorząd Uczniowski klas 7-8

"Wybory do Samorządu Szkolnego świętem szkolnej demokracji”

30 września 2019r. w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą przeprowadzoną przez kandydatów do samorządu. Wybory były swoistą lekcją demokracji, uczniowie przekonali się, że w dorosłym życiu czeka ich wiele trudnych decyzji.

Komisja wyborcza w składzie: Matylda Otfinowska, Nicole Pawlicka, Brygida Sierka oraz Małgorzata Szymik, czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczenia głosów.

Przewodniczącymi szkoły zostały:

KINGA KLIMCZYK I NADIA STACHOWICZ z klasy VIIId.

Serdecznie gratulujemy!!!

Zbiórka na schronisko