Akcja "ANIMALS"

Opublikowano: czwartek, 14 grudzień 2017
Tradycyjnie w listopadzie Samorząd Uczniowski zorganizował akcję Animals. Uczniowie z klas I- VI zbierali koce i miski dla zwierząt ze schroniska w Milowicach. Na terenie szkoły rozwieszono kilkanaście plakatów. W klasach pojawiły się gazetki tematycznie związane  z zagadnieniem bezdomności zwierząt. Zadowalające efekty można przypisać zaangażowaniu uczniów w trosce o losy bezpańskich zwierząt.

Wasza pomoc sprawiła, że opuszczone i samotne zwierzaki poczują się bezpiecznie.