e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sukces w biegach przełajowych.

Kategoria: Sukcesy sportowe
Opublikowano: czwartek, 04 kwiecień 2019
Aneta Miodek

Reprezentacja dziewcząt klas V i VI w składzie: Z. Kazimierczyk, N. Majzner, A. Swoboda, D. Wachowska, W. Krysztopowicz, O. Woźniczko zdobyła Mistrzostwo Sosnowca w drużynowych biegach przełajowych.
Reprezentacja klas VI w składzie: D. Szlęk, F. Kokosza, D. Skolik, O. Bańdo, A. Partyka, A. Szot zajęła III mejsce w Mistrzostwach Sosnowca w drużynowych biegach przełajowych.

Sukces w Halowych Mistrzostwach LA

Reprezentacja chłopców kl IV, V i VI w składzie; O. Bańdo, A. Partyka, D. Skolik, F. Kokosza, D. Szlęk, J. Szrubarczyk, F. Madej, J. Kulawik zajęła drużynowo III miejsce w Sosnowieckich Halowych Mistrzostwach LA. Indywidualnie, O. Bańdo zajął I m w biegu na 30 m.

Sukces w Halowych Mistrzostwach Sosnowca

Opublikowano: niedziela, 31 marzec 2019

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Z. Kazimierczyk, R. Gęsikowska, W. Krysztopowicz, N. Majzner, A. Swoboda, D. Wachowska, L. Jarkowska, O. Kita, J.Bryszkowska, W. Dziubińska, N. Feliniak zajęła I miejsce w Halowych Mistrzostwach Sosnowca w LA. Indywidualnie Z. Kazimierczak zajęła I miejsce w biegu na 30m, a R. Gęsikowska III miejsce w pchnięciu kulą.

Nasza drużyna siatkarek: N. Majzner, Z. Kazimierczyk, R. Gęsikowska, A. Pacek, W. Krysztopowicz, K. Podziomska, K. Strózik, A. Bernacka, Z. Wachowska, N. Stępień, J. Binkiewicz oraz J. Bryszkowska i W. Dziubińska po serii rozgrywek zdobyły wicemistrzostwo Sosnowca i awansowały do dalszych zawodów rejonowych gratulujemy!

W dniu 01.02. 2019r w SP 4 odbyły się finały Mistrzostw Sosnowca Szkół Podstawowych. W drodze do finału i w finale  nasi chłopcy wygrali wszystkie mecze i zasłużenie zdobyli tytuł Mistrzów Sosnowca. SP 6 reprezentowali – Oliwier Lasek, Oskar Chałupczak, Adam Partyka, Jakub Szrubarczyk, Filip Kokosza, Olaf Zachariasz, Mateusz Kukla, Wiktor i Igor Gawor.

W dniu 31.01.2019r odbyły się Mistrzostwa Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca. Bardzo duża grupa młodych narciarzy i narciarek z sosnowieckich szkół wzięła udział w zawodach, które odbyły się na Górce Środulskiej. Najliczniejszą reprezentacje wystawiła nasza szkoła. Szkołę Podstawową nr 6 reprezentowało 30 zawodniczek i zawodników.

Nina Feliniak, Nela Smarczyk. W drużynie chłopców startowali – Olaf Zachariasz, Eryk Konieczka, Przemek Lubański, Alan Otak. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli w zawodach II miejsce.

Gratulacje składaj nauczyciele W-F

W dniu 19.12.2018r w Szkole Podstawowej nr 40 rozegrane zostały Mistrzostwa Sosnowca Dzieci w Piłce Koszykowej. Nasza szkoła zajęła w mistrzostwach II miejsce. Szkołę reprezentowali: Oliwier Lasek, Kacper Mironowicz, Oskar Chałupczak, Olgierd Bando, Filip Kokosza, Igor Gawor, Jakub Szrubarczyk, Adam Partyka, Mateusz Kukla, Dawid Skolik, Dawid Szlęk, Olaf Zachariasz.

Gratulacje dla naszych sportowców składają nauczyciele W-F.

Sukces w Igrzyskach Dzieci

Reprezentacja dziewcząt klas VI i V: Z.Kazimierczyk, N.Majzner, R.Gęsikowska, W.Krysztopowicz, A.Pacek, K.Szumerowska, Z.Głowacka, Z.Wachowska, O.Stańczyk, A.Bernacka, O.Woźniczko, Z.Kołodziej, N.Stępień zajęły III miejsce w Sosnowcu w koszykówce w Igrzyskach Dzieci.