Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Zawody w Narciarstwie Alpejskim

Kategoria: Sukcesy sportowe Opublikowano: niedziela, 03 luty 2019 Aneta Miodek

W dniu 31.01.2019r odbyły się Mistrzostwa Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca. Bardzo duża grupa młodych narciarzy i narciarek z sosnowieckich szkół wzięła udział w zawodach, które odbyły się na Górce Środulskiej. Najliczniejszą reprezentacje wystawiła nasza szkoła. Szkołę Podstawową nr 6 reprezentowało 30 zawodniczek i zawodników.

Słowa uznania należą się rodzicom i opiekunom dzieci za propagowanie tej pięknej dyscypliny sportu wśród swoich pociech.Indywidualne wyniki można znaleźć pod adresem http://www.mosir.sosnowiec.pl/wiadomosci/puchar-sosnowca-w-narciarstwie-dzien-2.html Gratulacje za bardzo dobre występy składają nauczyciele W-F

Odsłony: 1053

Kampanie i programy