V-ce Mistrz Województwa Śląskiego Szkół Podstawowych w Igrzyskach Dzieci w Unihokeju

Kategoria: Sukcesy sportowe Opublikowano: wtorek, 03 grudzień 2019 Aneta Miodek
W dniu 02.12.2019r. w Szkole Podstawowej nr 40 w Sosnowcu odbyły się Finały Wojewódzkie w Unihokeju Chłopców. W finale startowało 8 najlepszych zespołów województwa śląskiego. SP 6 reprezentowali uczniowie: Olaf Zachariasz, Igor Piekarski, Jakub Strózik, Eryk Konieczka, Alan Otak, Przemek Lubański, Filip Madej, Dawid Bodzak.
Z wielką radością i dumą informujemy, że reprezentacja naszej szkoły zajęła w zawodach II miejsce i zdobyła tytuł V-ce Mistrzów Województwa Śląskiego w Unihokeju.