Biegi przełajowe

Kategoria: Sukcesy sportowe Opublikowano: wtorek, 13 październik 2015 Aneta Miodek

W dniu 08.10.2015 roku odbyły się Mistrzostwa Sosnowca w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych.

Dziewczęta startowały w składzie: Klaudia Dudziak, Olga Madeksza , Zuzanna Gizicka,  Maja Cugowska , Zofia Guszka, Wiktoria Leks.

Drużynę chłopców reprezentowali: Damian Siemański, Igor Siata, Michał Nowak,  Jakub Ślusarczyk, Paweł Podsiadło, Jakub Pietraszczyk.

W klasyfikacji drużynowej dziewczęta zajęły IV miejsce a chłopcy III.

Gratulujemy