Wyniki rywalizacji sportowej Szkół Podstawowych w roku szklonym 2015/2016.

Kategoria: Sukcesy sportowe Opublikowano: czwartek, 23 czerwiec 2016 Aneta Miodek

W dniu 21.06.2016r w Sali koncertowej Szkoły Muzycznej odbyła się Gala Mistrzów.

Obok sukcesów naukowych był prezentowane również sukcesy sportowe młodzieży szkolnej. Obecna była również Szkoła Podstawowa nr 6. Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła w klasyfikacji generalnej na najbardziej usportowioną szkołę w kategorii dziewcząt zajęła V miejsce, natomiast chłopcy zajęli II miejsce.

Przypomnijmy największe sukcesy naszej drużyny sportowej w minionym roku szkolnym.

Dziewczęta:

I miejsce w biegach przełajowych, II miejsce w pływaniu, II miejsce w narciarstwie alpejskim.

III miejsce w piłce siatkowej, biegu sztafetowym 4x100m, tenisie stołowym.

Chłopcy:

I miejsce w łyżwiarstwie, unihocu, w narciarstwie alpejskim,

II miejsce w piłce siatkowej i badmintonie, III miejsce w biegach przełajowych.

Na gali zostały wręczone pamiątkowe puchary, które odebrała reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Olga Madeksza, Kuba Ślusarczyk, Damian Siemański i Oskar Lasek.

Serdeczne gratulacje dla naszych sportowców składają nauczyciele W-F