Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

O nas

Kategoria: Świetlica
Opublikowano: poniedziałek, 02 styczeń 2017
świetlica

ŚWIETLICA SZKOLNA


     Nasza świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00-16.00 i uczęszczają do niej dzieci z klas I-III,  których rodzice pracują. Warunkiem przyjęcia jest wypełnienie Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej (Karta do pobrania znajduje się w zakładce Dokumentacja)     

     W świetlicy nigdy się nie nudzimy. Tutaj odpoczywamy po lekcjach, a także aktywnie spędzamy czas. Uczestniczymy w zajęciach plastyczno-technicznych, muzycznych, czytelniczych, rekreacyjno-ruchowych i relaksacyjnych. Wspólnie odrabiamy prace domowe. Chętnie zapraszamy też ciekawe osoby chcąc poznać bliżej ich zawody (strażak, policjant, aktor, artysta malarz). Organizujemy liczne imprezy okolicznościowe i konkursy tematyczne związane z porami roku oraz kalendarzem świąt i uroczystości szkolnych.      

      Uwzględniając prawa dziecka na co dzień przeciwdziałamy przemocy, prowadzimy zajęcia integrujące, tak by każdy uczeń czuł się w naszej świetlicy bezpiecznie w myśl powiedzenia: "W świetlicy jak w domu: ciepło, życzliwie, bezpiecznie".


 

Podkategorie

Kampanie i programy