O nas

Kategoria: Świetlica Opublikowano: poniedziałek, 02 styczeń 2017 świetlica

ŚWIETLICA SZKOLNA


     Nasza świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00-16.00 i uczęszczają do niej dzieci z klas I-III,  których rodzice pracują. Warunkiem przyjęcia jest wypełnienie Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej (Karta do pobrania znajduje się w zakładce Dokumentacja)     

     W świetlicy nigdy się nie nudzimy. Tutaj odpoczywamy po lekcjach, a także aktywnie spędzamy czas. Uczestniczymy w zajęciach plastyczno-technicznych, muzycznych, czytelniczych, rekreacyjno-ruchowych i relaksacyjnych. Wspólnie odrabiamy prace domowe. Chętnie zapraszamy też ciekawe osoby chcąc poznać bliżej ich zawody (strażak, policjant, aktor, artysta malarz). Organizujemy liczne imprezy okolicznościowe i konkursy tematyczne związane z porami roku oraz kalendarzem świąt i uroczystości szkolnych.      

      Uwzględniając prawa dziecka na co dzień przeciwdziałamy przemocy, prowadzimy zajęcia integrujące, tak by każdy uczeń czuł się w naszej świetlicy bezpiecznie w myśl powiedzenia: "W świetlicy jak w domu: ciepło, życzliwie, bezpiecznie".


 

Odsłony: 1094