ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA TYTONIU

Kategoria: Nasze działania 7-8 Opublikowano: sobota, 17 listopad 2018 Nadhi

Co 6 sekund na świecie umiera jeden palący, w sumie 6 mln osób rocznie.... Z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu dnia 15 listopada 2018 r. uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się do działań edukacyjno - informacyjnych z zakresu profilaktyki palenia tytoniu.

Klasy III e, VII d oraz VII a wykonywały plakaty wraz z hasłami reklamującymi modę na niepalenie, rozdawano ulotki informujące o skutkach ubocznych zażywania tytoniu, w radiowęźle wyliczano powszechne choroby wywołane paleniem, na drzwiach sal lekcyjnych rozwieszono plakaty zniechęcające do szkodliwych dla zdrowia używek.