Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA TYTONIU

Kategoria: Nasze działania 7-8 Opublikowano: sobota, 17 listopad 2018 Nadhi

Co 6 sekund na świecie umiera jeden palący, w sumie 6 mln osób rocznie.... Z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu dnia 15 listopada 2018 r. uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się do działań edukacyjno - informacyjnych z zakresu profilaktyki palenia tytoniu.

Klasy III e, VII d oraz VII a wykonywały plakaty wraz z hasłami reklamującymi modę na niepalenie, rozdawano ulotki informujące o skutkach ubocznych zażywania tytoniu, w radiowęźle wyliczano powszechne choroby wywołane paleniem, na drzwiach sal lekcyjnych rozwieszono plakaty zniechęcające do szkodliwych dla zdrowia używek.

Odsłony: 873

Kampanie i programy