Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

MAŁA AKADEMIA JAZZU

Kategoria: Nasze działania 7-8 Opublikowano: sobota, 17 listopad 2018 Nadhi

Już po raz kolejny rozpoczęła się edycja koncertów muzycznych w sali widowiskowo-koncertowej Muza - Mała Akademia Jazzu. Nasza szkoła uczestniczy w nich pierwszy raz i po koncercie , który odbył się 24 października 2018 r. nie może doczekać się kolejnego.  Salsa Forever! to kubańskie rytmy, w które wprowadziła wszystkich Mili Morena - kubańska wokalistka.

Cała sala wraz z wokalistką tańczyła, śpiewała, bawiła się na scenie. 7 listopada 2018 r. odbył się kolejny koncert tym razem pod nazwą Viva flamenco! Michał Czachowski, polski gitarzysta flamenco, który wychował się w otoczeniu muzyki indyjskiej i hiszpańskiej czarował uczestników brzmieniem niezwykłych instrumentów między innymi sitary. Następny już za miesiąc, czekamy z niecierpliwością.

Odsłony: 871

Kampanie i programy