Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Szkolny Konkurs Plastyczno - Literacki

Kategoria: Nasze działania 7-8 Opublikowano: niedziela, 18 listopad 2018 Ewa Matysek

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w Szkolnym Konkursie Plastyczno - Literackim "Ilustracja do wybranej lektury szkolnej IV-VIII oraz gimnazjum". Konkurs przeznaczony jest dla uczniów od IV do VIII klasy szkoły podstawowej i gimnazjum. Prace będą oceniane w kategoriach: IV-VI, VII-VIII, gimnazjum  mogą być wykonane na dowolnym formacie wybraną techniką, np. ilustracja, kolaż, wyklejanka, decupage.

Prezentowane utwory oceniane będą przez jury według następujących kryteriów:
- własna interpretacja lektury szkolnej,
- zgodność tekstu literackiego z pracą plastyczną,
- pomysłowość, niekonwencjonalność,
- ogólne wrażenie artystyczne.
Prace należy opisać na odwrocie: imię i nazwisko autora, klasa, tytuł ilustrowanego utworu, opiekun i złożyć do sali 64 lub 73 w budynku przy ul. Legionów 21 w terminie do 11 stycznia 2019 r. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia.
Organizatorzy: Agnieszka Ubowska, Ewa Matysek

Odsłony: 582

Kampanie i programy