Szkolny Konkurs Niemieckojęzyczny związany ze Świętami Bożego Narodzenia

Kategoria: Nasze działania 7-8 Opublikowano: wtorek, 20 listopad 2018 Ewa Matysek

Serdecznie zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w Szkolnym Konkursie Niemieckojęzycznym. Uczniowie klas VII i VIII szkoły podstawowej przygotują prace dotyczące symbolu Świąt Bożego Narodzenia krajów DACHL wraz z opisem ( 6 zdań ). Prace należy wykonać dowolną techniką: ilustracja, plakat, rekwizyt, decoupage.
Uczniowie klas III gimnazjum przygotują list do Św. Mikołaja ( 10 zdań ) z elementami ilustracji.
Termin oddania prac: 14.12.2018 r. Za każdą pracę uczniowie otrzymają ocenę z języka niemieckiego.
Szczegółowych informacji udzielają nauczycielki języka niemieckiego – Pani Alicja Janus ( s. 31 ), Pani Ewa Matysek ( s. 73 ).