Przygotowaliśmy SZLACHETNĄ PACZKĘ

Kategoria: Nasze działania 7-8 Opublikowano: niedziela, 09 grudzień 2018 Ewa Matysek

„Nie liczy się to, ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 jak co roku wzięli udział o Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej SZLACHETNA PACZKA. Przez ostatnie półtora tygodnia uczniowie, rodzice oraz nauczyciele z wielkim zaangażowaniem przygotowywali paczkę dla pani Ani z Sosnowca. Wszyscy darczyńcy chętnie przynosili żywność, odzież, zabawki dla Kacpra i Oliwki, artykuły szkolne. W sumie przygotowaliśmy 36 paczek, które zawieźliśmy do potrzebującej rodziny w sobotę 8 grudnia 2018 r.

Radość Oliwki, Kacpra i pani Ani była wielka. Dzieci cieszyły się z wymarzonych prezentów, a pani Ania z tego, że będzie mogła przygotować święta dla swoich dzieci. W imieniu pani Ani i jej dzieci z całego serca dziękujemy Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie paczki. Do akcji włączyła się zarówno społeczność szkolna z budynku przy ul. Legionów, jak i z budynku przy ul. Wawel. Pamiętajmy, że pomaganie zmienia świat na lepsze, a te chwile wzruszenia wśród osób przygotowujących "paczkę" dla nich także bardzo cenne.