GALA LAUREATÓW

Kategoria: Nasze działania 7-8 Opublikowano: czwartek, 04 kwiecień 2019 Aneta Miodek

29 marca 2019r. w Szkole Podstawowej nr 6 im. J. Słowackiego w Sosnowcu  odbyła się uroczysta Gala Laureatów mająca na celu podsumowanie wszystkich konkursów organizowanych przez gospodarzy tego spotkania oraz nagrodzenie  110. laureatów.

W spotkaniu uczestniczyli zwycięzcy następujących konkursów:

• Regionalnego Konkursu Recytatorskiego "Oswoić poezję"
  • Międzyszkolnego Konkurs Plastyczno - Literackiego "Ilustracja do wybranej lektury IV - VIII"
  • Miejskiego Konkursu "Człowiek , zawód, pasja"
  • Miejskiego Konkursu "Kim będę jak dorosnę"
  • Międzyszkolnego Konkursu „W świecie baśni, legend i mitów”
  • XI Międzyszkolnego Konkursu POTYCZKI MATEMATYCZNE
  • XIII Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego
  • Diecezjalnego Konkursu na Przekład Intersemiotyczny "Moja ulubiona kolęda"
  • XIV Regionalnego Konkursu Informatycznego „Komputerowy Guru”.

Podczas gali podziwiać można było umiejętności wokalne, taneczno-gimnastyczne, teatralne oraz instrumentalne zarówno uczniów klas VII dwujęzycznych,  jak i III gimnazjum. Występy młodzieży zyskały wielki aplauz widowni.
Swoją obecnością zaszczycili nas nauczyciele szkół podstawowych z regionu, opiekunowie, a także rodziny laureatów. Całość uroczystości przebiegała w ciepłej, przyjaznej i niezapomnianej atmosferze. Gala laureatów na stałe wpisała się w kalendarz imprez kulturalnych naszej szkoły.