Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Błękitny Marsz

Kategoria: Nasze działania 7-8 Opublikowano: czwartek, 04 kwiecień 2019 Aneta Miodek

2 kwietnia już po raz piąty odbył się Błękitny Marsz. Kilkaset osób, uczniów, nauczycieli oraz mieszkańców Sosnowca maszerowało razem z nami ulicami miasta, aby pokazać solidarność z ludźmi dotkniętymi autyzmem i zespołem Aspergera. Gośćmi honorowymi w tym roku byli: Bronisław Cieślak, aktor znany jako porucznik Borewicz oraz detektyw Malanowski i Dariusz Rekosz, zagłębiowski pisarz, z którym od lat współpracujemy. Pod Urzędem Miasta Sosnowca przywitał wszystkich Pan Prezydent  Arkadiusz Chęciński, który przypomniał ideę happeningu. W marszu wzięli również udział: Grzegorz Frugalski- Sekretarz Prezydenta Miasta Sosnowca ,Radne Sosnowca: Danuta Gojny-Ucińska i  Wanda Olko

W Parku Sieleckim odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie miejskich konkursów dla uczniów szkół podstawowych oraz wspólne odśpiewanie piosenki „Tyle słońca w całym mieście”.

Pragniemy serdecznie podziękować WSZYSTKIM uczestnikom naszego szlachetnego przedsięwzięcia.

Odsłony: 713

Kampanie i programy