Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Spotkanie Pokoleń pod tablicą Tajnej Organizacji Nauczycielskiej

Kategoria: Nasze działania 7-8 Opublikowano: niedziela, 13 październik 2019 Aneta Miodek

10.10.2018 roku z okazji zbliżającego się Święta Edukacji Narodowej odbyło się Spotkanie Pokoleń pod tablicą Tajnej Organizacji Nauczycielskiej, znajdującą się na budynku Urzędu miejskiego w Sosnowcu. Miejsce to upamiętnia sosnowieckich nauczycieli członków TON, którzy w latach II wojny światowej krzewili polską oświatę prowadząc tajne nauczanie na terenie naszego miasta.

Podczas uroczystości kwiaty złożyli przedstawiciele władz miasta na czele z prezydentem Arkadiuszem Chęcińskim, a także przedstawiciele Kuratorium Oświaty, ZNP,  Sekcja Emerytów oraz młodzież sosnowieckich szkół. Szkołę Podstawową nr 6 reprezentowała młodzież z klasy VIII D  pod opieką pani Beaty Rokity.

Odsłony: 190

Kampanie i programy