Pomóż nam wygrać 1000 książek!!!

Kategoria: Nasze działania 7-8 Opublikowano: czwartek, 24 październik 2019 Aneta Miodek
Drodzy uczniowie, rodzice/opiekunowie oraz wszyscy tu zaglądający - bardzo prosimy o CODZIENNE GŁOSY na Naszą Szkołę - Szkołę Podstawową nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu. Bierzemy udział w ogólnopolskim konkursie Empiku - do wygrania jest 1000 książek dla biblioteki szkolnej (a mamy je dwie: na Wawelu i Legionów). Głosowanie rusza 24.10 i trwa do 28.11. Aby oddać głos należy zainstalować w telefonie darmową aplikację mobilną EMPIK!
GŁOSUJCIE CODZIENNIE
ZAANGAŻUJCIE SWOICH NAJBLIŻSZYCH, PRZYJACIÓŁ, ZNAJOMYCH ;)
Liczymy NA ZAANGAŻOWANIE CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI SP 6
Nauczyciele bibliotekarze