Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Dzień Edukacji Narodowej 2018

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: niedziela, 14 październik 2018 Aneta Miodek

W piątek uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jest to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 roku. Akademię przygotowali uczniowie klasy VI a i VI b pod opieką swoich wychowawców, Pani J. Błażusiak-Dudały i Pani B. Kleczko.

Odsłony: 633

Kampanie i programy