Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Pasowanie pierwszoklasistów na ucznia SP6

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: środa, 31 październik 2018 Aneta Miodek

W piętek 26 października  w Szkole Podstawowej nr 6 odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia”.   Uczniowie klas : 1a, 1b i 1c  pod okiem swoich wychowawczyń :  pani Katarzyny Powonski, pani Anny Król i pani Beaty Gryc  od początku roku  szkolnego przygotowywali się do tej uroczystości. Uczyły się dzielnie wierszy i piosenek, wytrwale ćwiczyły podczas prób.

Po zakończeniu części artystycznej, poprowadzonej przez szóstoklasistów, w niezwykle podniosłej atmosferze, w towarzystwie swoich najbliższych, przed panią dyrektor Iwoną Szumilas- Kasińską i panią vice- dyrektor Anetą Dudą- Spandel pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Był to niezwykły moment dla uczniów i  ich rodziców - na pewno na długo zostanie pierwszakom w pamięci.

 
Odsłony: 944

Kampanie i programy