Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Uroczysta akademia z okazji 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: niedziela, 11 listopad 2018 Aneta Miodek

Z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie klasy 4c pod opieką mgr J. Michny przygotowali dla uczniów naszej szkoły uroczystą akademię "Pociąg do wolności". Celem montażu słowno - muzycznego było przybliżenie uczniom ważnych wydarzeń związanych z tym okresem historii Polski.

Przygotowano również wystawę prezentującą historię naszej ojczyzny od końca XVIII wieku do lat 20-tych XX wieku oraz przeprowadzono konkurs historyczny "100 LAT NIEPODLEGŁEJ POLSKI", w którym uczestniczyli chętni uczniowie z klas II-VI. Dla uczniów klas I-III przygotowano krzyżówki i kolorowanki związane z niepodległością i jej bohaterami. Gotowe prace zaprezentowano przed salami lekcyjnymi poszczególnych klas.

Odsłony: 916

Kampanie i programy