Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019-2020

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: środa, 04 wrzesień 2019 Aneta Miodek

2 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Pani Dyrektor powitała wszystkich uczniów w murach szkoły i życzyła im zaangażowania, dużo radości oraz chęci do pracy i rozwijania swoich pasji w nadchodzących miesiącach.

Powitanie nowego roku szkolnego przez klasy I-VI, uświetniły występy uczniów klas III, którzy zaprezentowali występ artystyczny przygotowany pod opieką p. J. Matusik-Mosurek oraz p. M. Parlak. W czasie akademii dla klas VII i VIII wystąpili z własnym programem artystycznym uczniowie klasy VIII c i VIII d pod opieką p. B. Ślefarskiej.

Odsłony: 816

Kampanie i programy