Rozpoczęcie roku szkolnego 2019-2020

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: środa, 04 wrzesień 2019 Aneta Miodek

2 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Pani Dyrektor powitała wszystkich uczniów w murach szkoły i życzyła im zaangażowania, dużo radości oraz chęci do pracy i rozwijania swoich pasji w nadchodzących miesiącach.

Powitanie nowego roku szkolnego przez klasy I-VI, uświetniły występy uczniów klas III, którzy zaprezentowali występ artystyczny przygotowany pod opieką p. J. Matusik-Mosurek oraz p. M. Parlak. W czasie akademii dla klas VII i VIII wystąpili z własnym programem artystycznym uczniowie klasy VIII c i VIII d pod opieką p. B. Ślefarskiej.