Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 przez klasy VI

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: niedziela, 28 czerwiec 2015 Aneta Miodek

26 czerwca o godzinie 11:00 pożegnaliśmy uczniów klas VI.

W czasie akademii przygotowanej przez szóstoklasistów pod opieką mgr Anny Madekszy, mgr Anety Dudy-Spandel i mgr Doroty Malik uczniowie klas szóstych otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Odebrali również nagrody za osiągnięcia w konkursach sportowych, przedmiotowych oraz nagrody za działalność społeczną. Szóstoklasiści pożegnali się z nauczycielami i przybyłymi gośćmi prezentując  piękne przedstawienie „Zegar tyka, czas umyka”.