Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Jasełka

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: poniedziałek, 30 grudzień 2019 Aneta Miodek

"Jesteś światłem" pod takim hasłem uczniowie klas IV-VI  wprowadzili całą społeczność szkolną w nastrój zbliżających  się świąt. Uczniowie w ciekawy sposób zaprezentowali co tak naprawdę ważne jest podczas tego szczególnego czasu. Oprócz tradycyjnych kolęd " Przybieżeli do Betlejem" czy "Triumfy" znalazły się również piosenki takie jak "Dziwny jest ten świat". Najważniejszych jednak momentem całej akademii było przekazanie na ręce Pani Dyrektor  Betlejemskiego Światełka  Pokoju, symbol pokoju i pojednania przez harcerzy .

"Tajemnica nocy betlejemskiej trwa bez przerwy w naszych sercach" W tej wigilijnej atmosferze, Szanownej Dyrekcji, całemu Gronu Pedagogicznemu, wszystkim pracownikom Szkoły i Wam Drodzy Uczniowie i Rodzice  z gestem łamania się opłatkiem składamy życzenia: niech nowo narodzony Chrystus obdarzy wszystkich miłością, pokojem i radością, niech obdarzy Was obfitością swoich darów i łask.

Odsłony: 377

Kampanie i programy