Pasowanie na ucznia klas pierwszych

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: czwartek, 15 październik 2015 biblioteka6

W dniu 14 października br. odbyła się w naszej szkole uroczystość  "Pasowanie na ucznia klas pierwszych". W towarzystwie przybyłych gości rozśpiewane pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie.

"Ślubujemy kochać Ojczyznę,

Szanować wszystkich ludzi.

Dbać o dobre imię Szkoły,

Być dobrym i uczciwym, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość Rodzicom i Nauczycielom".

Następnie jak tradycja szkoły i obyczaj nakazuje Pani Dyrektor Małgorzata Mike przyjęła każdego ucznia w poczet braci szkolnej pasując go ogromnym piórem. Na pamiątkę wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale. A my ze swej strony życzymy samych sukcesów i ocen celujących w rozpoczętej edukacyjnej wędrówce.