Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Nasz szkolny "Dzień Życzliwości"

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: piątek, 27 listopad 2015 biblioteka6

Na „Dzień Życzliwości” w naszej szkole został wybrany 27 listopada. Od samego rana był to dzień szczególny.

Na korytarzu witała nas klasa II a wraz z wychowawczynią Panią Magdą Piekarską i miłymi hasłami „Miej życzliwość w swej naturze, bo życzliwi żyją dłużej”. Dodatkowo rozdawała wszystkim kolorowe buźki. Każdy z nas miał na sobie akcent w kolorze żółtym lub pomarańczowym (barwach życzliwości). Na korytarzach szkolnych porozwieszane zostały plakaty z kulturalnymi zwrotami, a następnie wszystkie klasy drugie wraz z wychowawczyniami (Paniami: Joanną Matusik-Mosurek, Małgorzata Parlak, Magdalena Piekarską, Agnieszką Piszcz) zaprosiły nas na aulę na przedstawienie i recital pt. „Bądź uprzejmy na co dzień”. Po przedstawieniu otrzymaliśmy słodki poczęstunek. A jeśli ktoś z nas miał ochotę wyrazić swoje pozytywne uczucia, mógł je zapisać na kolorowym liściu i powiesić na „Drzewie życzliwości”. Jednak pamiętajmy, życzliwym należy być dla wszystkich i wszędzie codziennie, a nie tylko od święta.

Odsłony: 3052

Kampanie i programy