Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Szkolne obchody "Święta Pluszowego Misia"

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: poniedziałek, 30 listopad 2015 biblioteka6

Dzień 30 listopada w naszej szkole był dniem poświęconym pluszowemu misiowi.

Każdy z uczniów został poproszony by w tym dniu przyniósł do szkoły swojego ukochanego pluszowego misia. Jeśli towarzyszył on mu przez cały dzień siedząc na jego ławce – uczeń był zwolniony z odpowiedzi ustnej. Misie pozowały także w trakcie „misiowo-klasowych sesjach zdjęciowych”. Ponadto maluchom wychowawczynie odczytały fragment „Misia Uszatka” Czesława Janczarskiego. Dodatkowo można było wykonać pracę plastyczną prezentującą misiowy wizerunek – powstanie z nich misiowa galeria oraz napisać wiersz. W tym miejscu biblioteka szkolna serdecznie dziękuje wszystkim Nauczycielom i uczniom o tak pluszowy udział w „Święcie Pluszowego Misia”. DZIĘKUJEMY

Odsłony: 2873

Kampanie i programy