Bożonarodzeniowe jasełka klasy I d dla Całej Społeczności Szkolnej

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: sobota, 26 grudzień 2015 biblioteka6

W dniu poprzedzającym przerwę świąteczną spotkaliśmy się wszyscy w auli szkolnej by obejrzeć doroczne jasełka w wykonaniu klasy I d pod opieką wychowawczyni pani Katarzyny Powonski oraz pani Edyty Żybort.

Przepiękna dekoracja, urokliwe kolędy i cudowna gra małych aktorów wprowadziły nas w nadchodzący świąteczny nastrój. Malutka Maryja z dzieciątkiem, Józef, aniołki, gwiazdka, pastuszkowie, trzej królowie i chórek dziecięcy jeszcze raz przypomniały nam piękny czas narodzenia w Betlejem. Na podsumowanie były życzenia dla Nas Wszystkich i Naszych Rodzin umilone słodkim pierniczkiem.