Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Bożonarodzeniowe jasełka klasy I d dla Całej Społeczności Szkolnej

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: sobota, 26 grudzień 2015 biblioteka6

W dniu poprzedzającym przerwę świąteczną spotkaliśmy się wszyscy w auli szkolnej by obejrzeć doroczne jasełka w wykonaniu klasy I d pod opieką wychowawczyni pani Katarzyny Powonski oraz pani Edyty Żybort.

Przepiękna dekoracja, urokliwe kolędy i cudowna gra małych aktorów wprowadziły nas w nadchodzący świąteczny nastrój. Malutka Maryja z dzieciątkiem, Józef, aniołki, gwiazdka, pastuszkowie, trzej królowie i chórek dziecięcy jeszcze raz przypomniały nam piękny czas narodzenia w Betlejem. Na podsumowanie były życzenia dla Nas Wszystkich i Naszych Rodzin umilone słodkim pierniczkiem.

Odsłony: 2783

Kampanie i programy