"Księżniczka na ziarnku grochu" w wykonaniu 2B

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: środa, 22 czerwiec 2016 Administrator_Gabriela Źrałek

Dnia 16 czerwca 2016 r. w naszej szkole miała miejsce premiera przedstawienia pt. "Księżniczka na ziarnku grochu"
w wykonaniu uczniów klasy II b pod kierunkiem p. Joanny Matusik-Mosurek.

Młodzi aktorzy prezentowali swoje zdolności sceniczne i aktorskie przed społecznością szkolną oraz zaproszonymi gośćmi - kolegami
i koleżankami ze Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 6 w Czeladzi. Najlepszą recenzją dla nas była żywa reakcja podczas przedstawienia oraz aplauz widzów.