Powitanie pierwszoklasistów i ich Rodziców

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: piątek, 02 wrzesień 2016 Aneta Miodek

1 września o godzinie 11:00 w auli szkolnej odbyła się uroczysta akademia z okazji powitania w murach naszej szkoły uczniów tegorocznych klas pierwszych i ich Rodziców.

Z tej okazji klasa 3A przygotowała wspaniałe przedstawienie, po którym Pani Dyrektor przedstawiła pierwszoklasistom ich wychowawców oraz nauczycieli j. angielskiego, zajęć komputerowych i religii. Na koniec pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i wielu edukacyjnych sukcesów.

Odsłony: 1901