Uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: sobota, 15 październik 2016 biblioteka6

W czwartek w auli szkolnej spotkaliśmy się by wspólnie świętować Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystą akademię przygotowały klasy IV a i IV b pod opieką swoich wychowawczyń: pani Joanny Błażusiak-Dudały i pani Krystyny Miki.

W trakcie tego bardzo zabawnego i rozśpiewanego występu pani Dyrektor Małgorzata Mike złożyła wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz uczniom serdeczne życzenia. Ogłosiła także nazwiska nagrodzonych w tym dniu naszych nauczycieli. A oto oni:
- pani mgr Małgorzata Pochopień została uhonorowana najwyższym odznaczeniem przyznawanym za pracę na rzecz oświaty Medalem Komisji Edukacji Narodowej przyznawanym przez Misnistra Edukacji Narodowej,
- pani mgr Joanna Błażusiak-Dudała została uhonorowana Nagrodą Prezydenta Miasta Sosnowca,
- nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnocu otrzymali: mgr Anna Domagała, mgr Anna Madeksza, mgr Adam Michno, mgr Krystyna Mika, mgr Agnieszka Piszcz, mgr Marta Sinicka, mgr Anna Toda, mgr Gabriela Źrałek oraz mgr Aleksandra Żółtak.
Następnie głos zabrała pani Wicedyrektor Aneta Duda-Spandel, która przekazała nam także miłą wiadomość, iż pani Dyrektor Małgorzata Mike także została uhonorowana nagrodą prezydenta Miasta Sosnowca.
Jeszcze raz wszystkim nagrodzonym Serdeczne Gratulujemy.