Pasowanie na ucznia klas pierwszych w roku szkolnym 2016/2017

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: sobota, 15 październik 2016 biblioteka6

Puk, puk to ja, mały uczeń pierwszaczek. Puk, puk to ja, taki dzielny uczniaczek... Słowami tej pięknej piosenki rozpoczęło się uroczyste pasowanie na ucznia klas pierwszych.

Buzie uśmiechnięte, program artystyczny perfekcyjnie przygotowany, zaproszeni goście obecni w komplecie. Dzieciaki zaprezentowały się fantastycznie, nikt nie zapomniał wierszyka, a piosenki brzmiały radośnie. Po występie, w obecności flagi państwowej, uczniowie uroczyście wygłosili rotę ślubowania, a następnie zostali pasowani przez panią Dyrektor Małgorzatę Mikę ogromnym piórem. W tej sympatycznej atmosferze pierwszaki zostały przyjęte w poczet braci uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnowcu, a na potwierdzenie tego faktu odebrali legitymacje szkolne i pamiątkowe dyplomy. A potem były już tylko życzenia od najbliższych i "słodkie" spotkania w klasowym gronie.
I my też składamy Wam Najserdeczniejsze Życzenia, by "Sz6stka" stała się Waszym drugim domem na najbliższe osiem lat.