Dzień Edukacji Narodowej w Sali Koncertowej przy ZSM

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: czwartek, 27 październik 2016 Aneta Miodek

W poniedziałek 17 października br. w Sali Koncertowej przy Zespole Szkół Muzycznych odbyły się miejskie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji przedstawiciele władz miasta wręczyli dyrektorom i nauczycielom nagrody i gratulacje.

Nagrodę z rąk Pana Prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego odebrały Pani Dyrektor mgr Małgorzata Mike
i Pani mgr Joanna Błażusiak – Dudała.

Na poniedziałkowej gali Pani mgr Małgorzata Pochopień - nauczyciel naszej szkoły otrzymała gratulacje z rąk Pana Zbigniewa Byszewskiego pełnomocnika ds. edukacji w Sosnowcu, gdyż uhonorowana została Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Medal KEN jest  najwyższym odznaczeniem przyznawanym przez ministra edukacji, który nadaje się za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.