Zmartwychwstanie Pana naszą nadzieją - przedstawienie wielkanocne

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: środa, 12 kwiecień 2017 biblioteka6

Chodź czas poprzedzający Wielkanoc składnia do refleksji nad sobą, to jest to również moment dający nadzieję na coś nowego, dobrego, radośniejszego.

I właśnie w takim tonie były zaprezentowane nam, przez klasy II b oraz uczniów z klas III b, III c, Va i VI b pod opieką pań: Anny Domagały,Edyty Żybort oraz siostry Jozueli, przedstawienia wielkanocne. Oczywiście ich treść nakłania do zadumy, ale wesołe melodie wywołują uśmiech i spokój. Dodatkowo złożone przez Panią Dyrektor Małgorzatę Mikę oraz występujących uczniów życzenia spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocnych pozwalają już czuć atmosferę radosnego, rodzinnego święta.