Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: niedziela, 25 czerwiec 2017 biblioteka6

I tak w ten radosny i rozśpiewany sposób pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017.

Świadectwa rozdane, nagrody wręczone, plany na wakacje przygotowane. A jednak z dumą będziemy go wspominać, bo jako szkoła odnieśliśmy wiele sukcesów na arenie miasta, województwa czy kraju. Był to także rok pełen zmian. Szóste klasy nie przystąpiły do sprawdzianu, a od września rozpoczną edukację w klasie siódmej, a nie gimnazjum. Stajemy się ośmioletnią szkołą podstawową funkcjonującą w dwóch budynkach z oddziałami dwujęzycznymi (wybrane klasy siódme, a wkrótce ósme). Wróci do nas też oddział zerowy. Ale to dopiero od września i to od poniedziałku 4 września.
W tym miejscu składamy Całej Społeczności Szkolnej radosnych, słonecznych, niezapomnianych i bezpiecznych wakacji – wszyscy opiekunowie szkolnej strony internetowej J