Kategoria: Uroczystości Opublikowano: środa, 16 październik 2013 Aneta Miodek

13 października cała społeczność szkoły uczestniczyła w uroczystej akademii przygotowanej przez klasę VC pod opieką mgr B Kleczko z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. W czsie uroczystości Nauczycielom wręczono nagrody Dyrektora Szkoły.

Otrzymali je: mgr E. Stelmach, mgr J. Matusik-Mosurek, mgr K. Powonska,  mgr A. Gelecińska, mgr A. Domagała, mgr A. Toda, mgr D. Malik, mgr K.Sławek, mgr E. Walawska, mgr K. Mika, mgr A.Duda-Spandel, mgr M. Czerwiak. Nagrodę Prezydenta Miasta Sosnowiec odebrał mgr W. Sączek.