Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Dzień Edukacji Narodowej

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: środa, 16 październik 2013 Aneta Miodek

13 października cała społeczność szkoły uczestniczyła w uroczystej akademii przygotowanej przez klasę VC pod opieką mgr B Kleczko z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. W czsie uroczystości Nauczycielom wręczono nagrody Dyrektora Szkoły.

Otrzymali je: mgr E. Stelmach, mgr J. Matusik-Mosurek, mgr K. Powonska,  mgr A. Gelecińska, mgr A. Domagała, mgr A. Toda, mgr D. Malik, mgr K.Sławek, mgr E. Walawska, mgr K. Mika, mgr A.Duda-Spandel, mgr M. Czerwiak. Nagrodę Prezydenta Miasta Sosnowiec odebrał mgr W. Sączek.

Odsłony: 1745

Kampanie i programy