Dzień Edukacji Narodowej - 14 października 2017

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: poniedziałek, 16 październik 2017 Aneta Miodek

W tym uroczystym dniu życzymy wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Szkoły Podstawowej nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu sukcesów i satysfakcji w wykonywaniu obowiązków zawodowych oraz radości w życiu osobistym.

W przededniu Dnia Edukacji Narodowej odbyły się uroczyste spotkania społeczności uczniów szkoły z Nauczycielami, uświetnione programami artystycznymi w wykonaniu klas czwartych szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych.

Następujący Nauczyciele zostali wyróżnieni Nagrodą Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnowcu za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej:

• mgr Katarzyna Kukla
  • mgr Aneta Duda-Spandel
  • mgr Anita Bączkiewicz
  • mgr Agata Kuc-Bednarczyk
  • mgr Ilona Flak
  • mgr Danuta Groniak
  • mgr Beata Gryc
  • mgr Anna Kałużna
  • mgr Adam Michno
  • mgr Olga Mika
  • mgr Aneta Miodek
  • mgr Iwona Mistrzyk
  • mgr Joanna Matusik-Mosurek
  • mgr Katarzyna Powonska
  • mgr Hanna Słabosz
  • mgr Krystyna Sławek
  • mgr Marta Sołtysik
  • mgr Agnieszka Ubowska
  • mgr Ewa Walawska

16 października 2017 roku odbędą się miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Następujący nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnowcu zostaną uhonorowani Nagrodą Prezydenta Miasta Sosnowca - za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej oraz organizacji pracy placówki:

• mgr Bożena Kowalik
  • mgr Krystyna Mika
  • mgr Iwona Szumilas-Kasińska
  • mgr Małgorzata Mike.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym.