Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Ślubowanie klas 1

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: niedziela, 23 listopad 2014 Aneta Miodek

Dnia 18.11.2014r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania i Pasowania na Ucznia dzieci, które rozpoczęły w tym roku naukę szkolną.

O godzinie 8.15 rozpoczęła się uroczystość dla klasy Ia z wychowawczynią mgr Elżbietą Stelmach i Id z wychowawczynią mgr Agnieszką Piszcz, a o 9.30 swoje święto miały klasy Ib z wychowawczynią mgr Joanną Matusik-Mosurek i Ic z wychowawczynią mgr Małgorzatą Parlak. Pasowania na Ucznia dokonali Pani Dyrektor mgr Małgorzata Mike oraz Pan Dyrektor mgr Dariusz Chechelski.

 

Dzieci zaprezentowały przedstawienie przygotowane z tej okazji pod opieką swoich wychowawców, które podziwiali przybyli goście – dumne rodziny uczniów. Była to piękna i wzruszająca uroczystość, w czasie której uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale, zdjęcia swoich klas oraz pierwszy dokument czyli legitymację szkolną. Po oficjalnej części w każdej sali lekcyjnej czekał na dzieci słodki poczęstunek.

Odsłony: 2846

Kampanie i programy