Świąteczny czas wkrótce ogarnie NAS

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: czwartek, 21 grudzień 2017 biblioteka6

Już dziś uczniowie z klas I-VI mieli przyjemność obejrzeć przepiękne przedstawienie jasełkowe. Montaż słowno-muzyczny zaprezentowali liczni uczniowie klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

Przedstawienie nawiązywało i do współczesnych i tych historycznych wydarzeń związanych z narodzinami Jezusa. Całość uzupełniały przepiekne utwory muzycze wykonane solo, przez zespół uczniów oraz na instrumentach. Na zakończenie artyści skierowali do publiczności serdeczne życzenia świąteczne. Nad przygotowaniem występu czuwały panie: Olga Mika, Barbara Ślefarska i Edyta Żybort. Jutro ten wyjątkowy występ obejrzą uczniowie klas siódmych i gimnazjalnych. A my juz dziś zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.