Świąteczne przedstawienie – Jasełka

Kategoria: Uroczystości Opublikowano: niedziela, 04 styczeń 2015 Aneta Miodek

W ostatnim przedświątecznym dniu nauki szkolnej mali aktorzy rekrutujący się z różnych klas naszej szkoły, pod kierunkiem s. Jozueli i p. E. Żybort, wystawili dla społeczności szkolnej Jasełka.

Mottem przewodnim przedstawienia były słowa: „Bóg włożył swoją miłość w nasze ręce, jako klucz do raju…”. Niechaj miłość i wypływająca z niej dobroć będą naszą przewodniczką w nadchodzącym Nowym Roku. Pani Dyrektor Małgorzata Mike złożyła wszystkim uczniom i pracownikom szkoły świąteczne życzenia oraz wręczyła nagrody zwycięzcom szkolnych konkursów.

A oto laureaci XI Szkolnego Konkursu na Przekład Intersemiotyczny: „Moja ulubiona kolęda”:

Kategoria klas 1 - 3:

1m. Wojciech Rydlewski, kl. 1c