Mikołąjki na Hali widowiskowo-sportowej przy ul. Żeromskiego w Sosnowcu

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: wtorek, 11 grudzień 2018 Nadhi

6 grudnia 2018 r. Wolontariuszki naszej szkoły (klasa 3A gimnazjum) uczestniczyły w organizowanej w Hali widowiskowo-sportowej przy Żeromskiego w Sosnowcu imprezie Mikołajkowej. Wolontariuszki jako Brygada Świętego Mikołaja w składzie: Maja Dragunowicz, Paulina Dejnak, Nela Szwedek, Barbara Matuszek pomagały podczas imprezy. Mikołajki zzorganizowane były dla dzieci z sosnowieckich przedszkoli oraz  szkół - podopiecznych MOPS-u.