Wolontariusze SZÓSTKI wspierają WOŚP

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: niedziela, 13 styczeń 2019 Nadhi

W dzień 27.Finału WOŚP uczniowie naszej szkoły nie zawiedli. Ponad pięćdziesięciu uczniów naszej Szkoły przystąpiło do wolontariatu by 13 stycznia 2019 r. grać w jednej drużynie z Orkiestrą.

Oprócz kwestowania młodzież włączyła się w przygotowywanie tzw. "Przystanku Ciepła" , który podobnie jak w poprzednich latach ubiegłych powstał na ul.Modrzejowskiej 1a. Wolontariusze ogrzewali zmarzniętych kolegów gorącą kawą, herbatą oraz czym słodkim. Wszyscy zmarznięci mogli się rozgrzać w godz. 10.30- 15.00. Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie. Jesteśmy dumni z Waszej postawy!!! SIE MA!!!