Spotkanie organizacyjne z szefem Sztubu WOŚP Sosnowiec

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: niedziela, 13 styczeń 2019 Nadhi

W środę 9.01.2019 r. w szkole odbyło się szkolenie dla wolontariuszy 27. Finału WOŚP. Gościem naszej szkoły był szef Sztabu Sosnowiec - Janusz Kłosowicz. Głównym celem spotkania było przekazanie uczniów najważniejszych spraw dotyczących bezpieczeństwa podczas kwestowania w niedzielę 13.01.2019 r.

Na końcu szkolenia uczniowie otrzymali puszki, identyfikatory oraz drobne gadżety, dzięki którym wolontariusze będą bardziej widoczni na sosnowieckich ulicach w dniu finału.  Życzymy wszystkim miłego i owocnego kwestowania!!!