Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Spotkanie organizacyjne z szefem Sztubu WOŚP Sosnowiec

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: niedziela, 13 styczeń 2019 Nadhi

W środę 9.01.2019 r. w szkole odbyło się szkolenie dla wolontariuszy 27. Finału WOŚP. Gościem naszej szkoły był szef Sztabu Sosnowiec - Janusz Kłosowicz. Głównym celem spotkania było przekazanie uczniów najważniejszych spraw dotyczących bezpieczeństwa podczas kwestowania w niedzielę 13.01.2019 r.

Na końcu szkolenia uczniowie otrzymali puszki, identyfikatory oraz drobne gadżety, dzięki którym wolontariusze będą bardziej widoczni na sosnowieckich ulicach w dniu finału.  Życzymy wszystkim miłego i owocnego kwestowania!!!

Odsłony: 587

Kampanie i programy