Podsumowanie 27. Finału WOŚP

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: czwartek, 24 styczeń 2019 Nadhi

W dniu 24 stycznia 2019r. w szkole odbyło się podsumowanie pracy wolontariuszy Szóstki podczas 27. Finału WOŚP, który miał miejsce 13.01.2019 r. Szef sosnowieckiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pan Janusz Kłosowicz osobiście podziękował wolontariuszom za wkład jaki włożyli podczas kwestowania. W tym roku nasi wolontariusze zebrali kwotę w w wysokości 17 149,08 PLN. W porównaniu do roku ubiegłego  zebrali oni więcej aż o 5 984,24 PLN. Gratulujemy wytrwałości i oczekujemy podobnego zaangażowania w kolejnym roku

Uczniowie, którzy zebrali najwięcej do puszek kwestorskich zostali docenieni przez pana Janusza Kłosowicza poprzez drobne upominki. Cieszymy się, że wkład naszych uczniów przyczyni się do pozyskania środków na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Mamy nadzieje, że za rok liczba wolontariuszy wzrośnie.

Zapraszam do fotogalerii: