Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Podsumowanie 27. Finału WOŚP

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: czwartek, 24 styczeń 2019 Nadhi

W dniu 24 stycznia 2019r. w szkole odbyło się podsumowanie pracy wolontariuszy Szóstki podczas 27. Finału WOŚP, który miał miejsce 13.01.2019 r. Szef sosnowieckiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pan Janusz Kłosowicz osobiście podziękował wolontariuszom za wkład jaki włożyli podczas kwestowania. W tym roku nasi wolontariusze zebrali kwotę w w wysokości 17 149,08 PLN. W porównaniu do roku ubiegłego  zebrali oni więcej aż o 5 984,24 PLN. Gratulujemy wytrwałości i oczekujemy podobnego zaangażowania w kolejnym roku

Uczniowie, którzy zebrali najwięcej do puszek kwestorskich zostali docenieni przez pana Janusza Kłosowicza poprzez drobne upominki. Cieszymy się, że wkład naszych uczniów przyczyni się do pozyskania środków na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Mamy nadzieje, że za rok liczba wolontariuszy wzrośnie.

Zapraszam do fotogalerii:

 

Odsłony: 484

Kampanie i programy