Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Sosnowieckie Dni Seniora 16 -17 wrzesień 2017r.

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: niedziela, 17 wrzesień 2017 Nadhi

Wolontariusze z Gimnazjum nr 16 dołączyli do Centrum Wolontariatu MOPS i zaangażowali się w organizację  Finału SOSNOWIECKICH DNI SENIORA, które odbywały się 16-17 września 2017 r. Byliście świetni!!!

W tym roku w Sosnowcu obchodziliśmy Tydzień Seniora. Podczas tych 7 dni seniorzy spotykali się na różnego rodzaju prelekcjach, konferencjach, spotkaniach o tematyce od sportu po kulturę, gdzie każdy mógł uzyskać naprawdę wiele ważnych dla siebie informacji. Podczas minionego weekendu zaś bawili się w Parku Sieleckim, gdzie zorganizowano Wielki Finał Dni Seniora w formie pikniku. Mimo, iż pogoda nie zachęcała do wyjścia, nie zabrakło chętnych, była orkiestra, występy na scenie oraz oczywiście olbrzymi tort.  piknik przez nich, między innymi, organizowany.

Odsłony: 777

Kampanie i programy