Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Młodzi wolontariusze wspierają innych

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: piątek, 01 grudzień 2017 Nadhi

W dniu 30 listopada 2017 r. grupka wolontariuszek z klasy 3b gimnazjum uczestniczyła w zabawie andrzejkowej zorganizowanej dla podopiecznych środowiskowego Domu Samopomocy w Sosnowcu przy ul. Grota Roweckiego 2. Dla wolontariuszek było to niezwykłe doświadczenie i zetkniecie się ze środowiskiem osób potrzebujących wsparcia i towarzystwa. Wolontariuszki włączyły się w zabawę z uczestnikami imprezy, pomagały we wróżbach andrzejkowych i miło spędzały czas. Gratulujemy postawy i trzymamy kciuki za ciąg dalszy pomocy

 

Odsłony: 529

Kampanie i programy